O NAS


O NASAKTUALNOŚCISAFIRA Sunny Zakira FCIBAJADERA Safamer FCICAPPY CUP Safamer FCIEMI Safamer FCISZCZENIĘTAKontakt



Witamy serdecznie na naszej stronie!      
 
"Ktoś, kto nigdy nie miał psa, przeoczył cudowną część życia" 
Bob Barker 
 
Prowadzimy małą, domową hodowlę psów rasy Jack Russell Terrier, zarejestrowaną w Związku Kynologicznym w Polsce w oddziale Katowice.
Pomysł związany z prowadzeniem hodowli psów rasowych dojrzewał w nas powoli by wreszcie nabrać realnych kształtów gdy zapadła ważna decyzja o powiększeniu naszej rodziny o czworonożnego przyjaciela. Wybór rasy nie był przypadkowy, wiedzieliśmy, że będzie to JRT! Wiele informacji na temat tej  właśnie rasy pozyskaliśmy już wcześniej od osób, które miały z nią styczność,  z różnych publikacji i książek, z których wynikało, że to pies idealny dla naszej rodziny - żywiołowy, inteligentny, oddany i dobrze odnajdujacy się w towarzystwie koni... Jak wiadomo to pies stajenny a stajnia to nasz drugi dom ;)
Szczęśliwie w 2013 r nasze marzenie spełniło się i przyjęliśmy pod swój dach naszą pierwszą suczkę Jack Russell Terrier - SAFIRĘ SUNNY z hodowli Zakira FCI.
Wraz z jej przybyciem rozpoczęła się także nasza przygoda związana z czynnym uczestnictwem w wystawach Psów Rasowych.
Okazało się, że SAFI jest piekną przedstawicielką swojej rasy, wspaniale ocenianą przez sędziów kynologicznych, dzięki czemu w stosownym czasie otrzymała uprawnienia hodowlane :)
W 2015 r. założyliśmy hodowlę psów Jack Russell Terrier, która w swoich założeniach skupia się na odmianie gładkowłosej. Do tej pory doczekaliśmy się 12 miotów, które dały nam wiele radości a szczenięta szczęśliwie znalazły wspaniałe domy. 
Na dzień dzisiejszy nasza psia rodzina składa się z suczek : SAFIRY,  BAJADERY, CAPPY, EMI i najmłodszej pociechy - FIBI.
 
Zapraszamy do kontaktu i śledzenia naszej strony również na FB!